Learta ndau fotografinë e parë të vajzës

Mediale Vip

Learta ndau fotografinë e parë të vajzës

Më: 6 mars 2021 Në ora: 14:06
Learta Jakupi dhe Kushtrimi

Learta Jakupi muaj më parë është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo këtë ndjenjë pozitive po e shpreh në forma të ndryshme për ndjekësit e sajj.

Deri më sot, ajo nuk e ka publikuar asnjë imazh të portretit të vajzës, përpos disa detajeve të vogla.

Këtë herë, me një fotosesion të bukur Learta për ndjekësit ndau edhe fytyrën engjëllore të Matinës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat