Në 12 vjetorin e vdekjes, Miriam Cani kujton nënën e saj përmes këtij imazhi

Mediale Vip

Në 12 vjetorin e vdekjes, Miriam Cani kujton nënën e saj përmes këtij imazhi

Më: 7 mars 2021 Në ora: 11:45
Miriam Cani

Miriam Cani ka kujtuar nënën në kohën kur ka qenë shumë e re.

Ajo shihet e veshur në veshje kombëtare dhe flokët me stilin e shumë viteve më parë.

“Sot u bën 12 vite pa ty mami. Më mungon në çdo frymëmarrje”, ka shkruar këngëtarja.

Ndryshe, Miriam Cani është e martuar me kantautorin Alban Skenderaj të cilët kanë edhe fëmijë së bashku një vajzë dhe djalë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat