E fejuara e Shpat Kasapit tregon se e kanë bërë kurorëzimin fetar, por a e kanë në plan të bëjnë dasmë?

Mediale Vip

E fejuara e Shpat Kasapit tregon se e kanë bërë kurorëzimin fetar, por a e kanë në plan të bëjnë dasmë?

Më: 7 mars 2021 Në ora: 12:27
E fejuara dhe Shpat Kasapi

Artisti shqiptar bashkë me të dashurën e tij janë fejuar vitin e kaluar.

Bërja publike e lidhjes nga Shpat Kasapi dhe pastaj fejesa kanë bërë që çifti të komentohen vazhdimisht në rrjete sociale.

Selvija së fundi është pyetur nga ndjekësit e saj shumë pyetje përmes rubrikës “Ask me a question”.

Image

Një nga pyetjet e parashtruara ishte se kur do ta bëjnë dasmën me Shpat Kasapin.

Ajo është përgjigjur se shkaku i pandemisë nuk kanë ndonjë plan për martesë.

“Ne kemi bërë kurorëzim fetar, por për dasmë nuk kemi ndonjë plan për shkak të pandemisë”, tha Selvija.

Ndryshe, Selvija së fundi ka rrëfyer se si e ka njohur Shpat Kasapin duke treguar se e ka njohur në një sallon bukurie pasi ka punuar si parukiere.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat