Mbretëresha Elizabeth ‘nuk do të shikojë intervistën e Harry dhe Meghan’

Mediale Vip

Mbretëresha Elizabeth ‘nuk do të shikojë intervistën e Harry dhe Meghan’

Më: 7 mars 2021 Në ora: 17:22
Mbretëresha Elizabeth, Harry dhe Meghan

Duket se Mbretëresha nuk do ta shikojë intervistën e Harry dhe Meghan me Oprah.

Mbretëresha do të “injorojë” intervistën e Duka dhe Dukeshës së Sussex me Oprah Winfrey, me oborrtarët mbretëror që e quajnë intervistën “një cirk”.

Të dielën, intervista e shumë pritur me Harry dhe Meghan, ku çifti do të zhyten në ndarjen e ashpër mbretërore, do të transmetohet në SH.B.A. para se të shfaqet në Mbretërinë e Bashkujar të hënën

Përkundrazi, Mbretëresha do të përqendrohet te “detyra dhe Filipi” . Princi Philip, 99 vjeç, është në spital pasi i është nënshtruar një operacioni për një gjendje të mëparshme të zemrës.

Pallati Buckingham nuk pranoi të komentonte mbi raportet.

Mbretëresha, Princi i Uellsit, Dukesha e Cornwall dhe Kontesha e Wessex do të shfaqen në shfaqjen e regjistruar paraprakisht të quajtur A Celebration For Commonwealth Day, e cila shënohet të hënën.

Përçarja midis Dukës dhe Dukeshës së Sussex dhe familjes mbretërore ka ndarë mendimin me njerëzit në Mbretërinë e Bashkuar dhe në të gjithë botën duke marrë anët e Meghan dhe Harry ose familjes mbretërore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat