Vera Ora uron 8 marsin me një imazh pranë vajzave Ritës dhe Elenës

Mediale Vip

Vera Ora uron 8 marsin me një imazh pranë vajzave Ritës dhe Elenës

Më: 8 mars 2021 Në ora: 10:43
Vera, Rita dhe Elena

Sot festohet dita e ndërkombëtare e gruas.

Nëna e Rita Orës ka uruar këtë ditë të gjitha femrave dhe grave.

Përmes një postimi të publikuar në Instagram e cila ka zgjedhur një fotografi me Ritën dhe Elenën ka shkruar edhe një mbishkrim.

Image

“Urime 8 Marsi të gjitha grave e shoqeve të mia hajde të vazhdojmë ta sillim dyjanë”, kanë qenë fjalët e saj në urim.

Ndryshe, Dita Ndërkombëtare e Gruas festohet më 8 mars çdo vit, ajo përkujton lëvizjen për të drejtat e grave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat