Vali u sigurua që ky 8 mars të jetë i paharrueshëm për Adelinën

Mediale Vip

Vali u sigurua që ky 8 mars të jetë i paharrueshëm për Adelinën

Më: 8 mars 2021 Në ora: 14:01
Adelina Ismaili dhe Vali

Pak ditë më parë, përmes rrjeteve sociale u kuptua që Adelina Ismaili është bërë me një veturë të re.

Këngëtarja e njohur do të ngasë një makinë “Renault” të tipit të ri.

Dhuratën, sot me 8 mars, Adelina e ka ndarë me ndjekësit duke pasur një mesazh e njëherësh edhe një falënderim për partnerin e jetës, bashkëshortin Valin.

“Janë disa momente në jetë kur edhe super llafazanet mbyllin gojë. Ti e di që unë materialiste nuk jam as nuk kam qenë kurrë. Nuk e dalloj Porche nga autobusi. Por është dedikimi yt e dashnia që sot e çdo ditë më bën të falënderoj Zotin që jam grua. Grua e jotja. Falemnderit që më bëre 8 marsin më të bukur në jetë. Të dua Val”.

E gëzofsh Adelinë!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat