Afërdita Dreshaj uron festën e 8 Marsit teksa edhe zbulon se kur mund të vije foshnja

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj uron festën e 8 Marsit teksa edhe zbulon se kur mund të vije foshnja

Më: 8 mars 2021 Në ora: 21:17
Afërdita Dreshaj

Afërdita ka zbuluar se bebi po vjen së shpejti.

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj, tashmë është në muajt e fundit të shtatzënisë.

Ajo është mjaft aktive ku publikon shpesh herë foto dhe video nga përditshmëria për qindra mijëra fansat që numëron në Instagram.

Ajo kohëve të fundit po shijon shtatzëninë mjaft shumë derisa po numëron ditët në takim me djalin. Ndërsa sot me rastin e festës së 8 Marsit ajo uroi të gjitha gratë ku edhe tregoi dhuratën që i kishte bërë bashkëshorti asaj.

Me anë të pamjeve që i poston në Instagram, ajo tregon se as gjatë kësaj periudhe nuk i ka ndalur ushtrimet teksa edhe zbuloi se djali i saj mund të vije këtë javë apo tjetrën.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat