Gjon Karrices ia vjedhin Instagramin me 156 mijë ndjekës

Mediale Vip

Gjon Karrices ia vjedhin Instagramin me 156 mijë ndjekës

Më: 9 mars 2021 Në ora: 22:50
Gjon Karrica

Gjon Karrica është këngëtari kontrovers shqiptar që u duk sikur karrieren muzikore e ka vënë në pauzë.

E, megjithatë, nga burime të afërta me të, mësohet se Karrica do të rikthehet së shpejti me projekte të reja e pikante.

Edhe pse nuk ishte produktiv në muzikë, Gjon Karricen vetëm në Instagram e kanë ndjekur mbi 150 mijë njerëz që kishin kurreshtje për të parë postimet e tij.

Por, faqja e artistit në këtë rrjet social është hakuar, ani pse ajo ishte e verifikuar. Këngëtari ende nuk ka arritur ta kthej acountin e tij me aq shumë ndjekës, për çka ka njoftuar edhe në Facebook story, në adresen e tij aty.

Nuk dihet se kush dhe përse ka prekur profilin e Karrices, i cili përditësohej shpesh me foto nga zhvillimet në jetën artistike dhe private të këngëtarit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat