Elita tregon se e ka kaluar COVID-19, rrëfen përvojën me këtë virus

Mediale Vip

Elita tregon se e ka kaluar COVID-19, rrëfen përvojën me këtë virus

Më: 17 mars 2021 Në ora: 14:59
Elita Rudi

Elita thotë se e ka kaluar COVID-in.

Moderatorja Elita Rudi së fundi i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në Instagram.

Ajo foli edhe për fëmijët, posaqërisht për lindjen e vajzës dhe emrin e komentuar të saj, Bota, për të cilin u paragjykua shumë.

Një prej ndjekësve i shkruan rreth koronavirusit, duke e pyetur se a e ka kaluar ajo këtë virus.

Përgjigja e Elitës ishte “Poo e kalova 3-4 jave  para se te lindja dmth votova nga shtepija!”.

Sa i përket simptomave, Elita thotë se nuk kishte simptoma të rënda, por vetëm humbje të nuhatjes dhe shijes.

“Vetëm humbje të nuhatjes dhe shijes asgjë tjeter!”, ishte përgjigja e moderatores.

Image
Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat