Feros nuk i “dhez” bashkëpunimi me Genta Ismajlin, ende nuk i ka bërë 1 milion shikime!

Mediale Vip

Feros nuk i “dhez” bashkëpunimi me Genta Ismajlin, ende nuk i ka bërë 1 milion shikime!

Më: 19 mars 2021 Në ora: 21:06
Genta Ismajli dhe Fero

Bëri shumë bujë para se të publikohet, por bashkëpunimi mes Genta Ismajlit dhe Feros nuk ka qenë i suksesshëm.

6 ditë pas publikimit, kënga “Level Up” ka vetëm 758 mijë kilikime në youtube.

Edhe pse pritej të ishte një hit i këtij viti, kjo këngë duket se nuk ka arritur pritshmëritë.

Fero ka paralajmëruar se në këtë vit do të jetë shumë aktiv me këngë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat