Irina Shayk nuk përmbahet, pozon tërësisht ‘nudo’ për Channel

Mediale Vip

Irina Shayk nuk përmbahet, pozon tërësisht ‘nudo’ për Channel

Më: 21 mars 2021 Në ora: 19:40
Irina Shayk

Modelja ruse Irina Shayk ka publikuar disa imazhe ku shihet tërësisht e zhveshur.

Irina Shayk ka pozuar pa rroba në fotosesionin e ri, derisa shfaqej duke mos veshur asgjë ajo ishte prapa një shenje gjigande Channel.

Ajo ka një fizik të përsosur dhe një shikim tërheqës, krejtësisht e zhveshur ndërsa duket pozon me sy joshës.

Irina është një nga supermodelet më të kërkuara, yll i padiskutueshëm i kopertinave të revistave më të njohura.

Fotografitë janë të realizuara në me një prapavijë ngjyrë gri mjaft moderne, ku Irina shihet duke pozuar tejet joshëse për kamerën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat