Ansi i shkruan Andrrës: Faleminderit që më bëre me vëlla!

Mediale Vip

Ansi i shkruan Andrrës: Faleminderit që më bëre me vëlla!

Më: 23 mars 2021 Në ora: 16:18
Sinan Hoxha me familje

Andrra dhe Sinana Hoxha para pak ditësh janë shtuar edhe me një djalë.

Ayan është emri që çifti zgjodhi për djalin e tyre të dytë.

I lumtur po aq sa prindërit është shprehur me anë të një letre edhe Ansi si vëllai i madh i Ayanit.

Ansi i ka shkruar një kartolinë të bukur Andrrës meqë rast e ka falënderuar që e ka bërë me vëlla.

“ E dashur mamush! Faleminderit që më bëre me vëlla! Jam shumë i lumtur! Të dua shumë, shkroi Ansi.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat