Kim Kardashian tregon figurën e saj perfekte me fotografi para pasqyrës

Mediale Vip

Kim Kardashian tregon figurën e saj perfekte me fotografi para pasqyrës

Më: 26 mars 2021 Në ora: 13:56
Kim Kardashian

Blogerja është e njohur për fotografitë në rrjete sociale më shumë selfie qysh se nga debutimi i saj në këtë platformë.

Dhe Kim Kardashian u kthye në formën e vjetër  duke publikuar imazhe joshëse para pasqyrës.

Ylli 40-vjeçar ndau në profilin e saj zyrtar në Instagram të enjten mbrëma foto në të cilat ekspozoi linjat e saj.

Imazhet tërhoqën më shumë vëmendje nga 211 milion ndjekësit e saj. Në njërën nga fotografitë, Kim tregoi pak nga barku ndërsa veshi një fustan të tejdukshëm me ngjyrë krem.

Ajo tregoi të pasmet e saj të famshme në tjetrën foto ndërsa vishte një fustan blu të ngjitur së bashku me detaje duke përfshirë dantella ari.

Kim gjithashtu ndau një moment të saj me motrat Kourtney Kardashian dhe Kylie Jenner me bikini të vogla ndërsa shijonin diellin në pushime.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat