Fjoralba tregon prapaskenat e mbledhjeve në “Portokalli”

Mediale Vip

Fjoralba tregon prapaskenat e mbledhjeve në “Portokalli”

Më: 2 prill 2021 Në ora: 15:32
Fjoralba Ponari

Sezoni i ri i emsionit të njohur të humorit “Portokalli” startoi mbrëmjen e 14 marsit në televizionin “Top Channel”.

Ashtu siç u njoftua, në moderimin e këtij programi do të ishte Fjoralba Ponari në krah të Salsano Rrapit, e cila ia doli me sukses të përshtatej me këtë format që në natë të parë.

Komplimentat drejtuar moderatores së re të emisionit ishin të panumërta, teksa Fjoralba mori edhe “bekimin” e ish-moderatores së këtij emisioni, Xhemi Shehut.

“Suksese, e meriton”, ka shkruar Xhemi në foton e Fjoralbës, duke e uruar dhe përgëzuar për perferomancën e saj.

Tashmë, Fjoralba është e angazhuar me kohë të plotë në punën e re dhe sigurisht mbledhjet e stafit janë të shumta.

Në rrjete sociale shohim shpesh anëtarët e stafit të “Portokallisë” të publikojnë foto nga mbledhjet, ku shfaqen shpeshherë seriozë, por në fakt në realitet është e kundërta.

Ata shkrihen së qeshuri me njëri-tjetrin, me siguri me batutat e programit dhe jo vetëm, teksa Fjoralba na e tregoi këtë.

“Mbledhjet: Instagram vs. jetë reale”-shkruan ajo krahas dy fotove që tregojnë këto dy gjendje.

Më herët, Fjoralba ka treguar se nuk mend0nte kurrë se do të bëhej pjesë e “Portokallisë”, por bordi drejtues e kishte bindur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat