Dokumentari i Kanye West arrin në Netflix për 30 milionë dollarë

Mediale Vip

Dokumentari i Kanye West arrin në Netflix për 30 milionë dollarë

Më: 7 prill 2021 Në ora: 00:19
Kanye West

Kanye West po vjen me një projekt të madh në Netflix.

Në dokumentar do të shfaqet një video në shtëpi që nuk janë parë me parë.

Ky dokumentar do të shfaqet në Netflix në vitin 2021.

Sipas Billboard, dokumentari i tij, arriti në Netflix për 30 milionë dollarë.

Një burim tjetër tha se ky dokumentar do të tregojë historinë e reperit dhe producentit për ndikimin e famës dhe repit.

Projekti gjithashtu planifikon të merret me vdekjen e nënës së Kanye , Donda West dhe kandidimin e tij për President në vitin 2020.

Nuk është ende e qartë nëse do të trajtojë divorcin e tij me Kim Kardashian.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat