“Nuk ka nevojë për filtër”, Kida pozon nga Lamborghini në Dubai

Mediale Vip

“Nuk ka nevojë për filtër”, Kida pozon nga Lamborghini në Dubai

Më: 7 prill 2021 Në ora: 16:27
Kida

Këngëtarja është duke përgatitur projektin e ri muzikor.

Kida ka paralajmëruar se do lansojë një bashkëpunim me reperin gjerman Samra.

Artistja shqiptare siç duket është në përgatitje të videoklipit në Dubai teksa edhe po ndanë postime të shumta nga atje.

Sapo ka postuar në profilin e saj në Instagram një fotografi nga Lamborghini teksa shihet se ka zbuluar edhe lokacionin se po qëndron në Dubai.

Ndryshe, 23 vjeçarja ka paralajmëruar se këtë vit do publikojë projekte të shumta muzikore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat