Ana Cheri ngacmon imagjinatën e ndjekësve me rroba sportive

Mediale Vip

Ana Cheri ngacmon imagjinatën e ndjekësve me rroba sportive

Më: 9 prill 2021 Në ora: 15:28
Ana Cheri

Modelja ka joshur ndjekësit në rrjete sociale.

Modelja e njohur për linjat trupore bombastike, Ana Cheri, ka provokuar ndjekësit e Instagramit sërish.

Ana është tejet aktive në këtë rrjet social ku edhe ndan me ta imazhe nga më të ndryshmet.

Së fundmi modelja ka postuar disa fotografi në Instagram ku shihet e veshur me rroba sportive të ngjitura pas trupit që i theksonin format trupore.

Ana pranoi komente pozitive për fotografitë e postuara, duke i komplimentuar bukurinë dhe fizikun e formësuar asaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat