Learta shfaqet me veshje tradicionale e me vajzën në krahë

Mediale Vip

Learta shfaqet me veshje tradicionale e me vajzën në krahë

Më: 9 prill 2021 Në ora: 19:09
Learta Jakupi

Learta Jakupi jo rastësisht është reja më e përfolur në estradë.

Me tu martuar me djalin e Shyhrete Behlulit ajo bëri për veti një masë të gjerë.

Ajo dhe Shyhretja në vazhdimësi kanë treguar se kanë raporte shumë të mira si të ishin nënë e vajzë.

Learta është mjaft e përkushtuar ndaj familjes së burrit dhe këtë e ka dëshmuar shpesh në shumë raste.

Ajo po ashtu është edhe një nuse tradicionale sicc e do zakoni. Jo rrallë herë është shfaqur e veshur me veshje tradicionale që duket që i ka shumë në qejf.

Por imazhin e sotëm ia ka zbukruar akoma më shumë vajza e saj Matina.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat