“Hamdia” i “Çka ka shpija” i shpall luftë mbipeshës

Mediale Vip

“Hamdia” i “Çka ka shpija” i shpall luftë mbipeshës

Më: 9 prill 2021 Në ora: 22:13
Dardan Gashi

Të qenit mbipeshë do të thotë shumë më tepër probleme eventuale shëndetësore, andaj promovohet mbajtja e një peshe normale.

Mbipesha është problem global, që nxitë një zingjir të tërë telashes shëndetësore.

Është lehtë të fitosh kilogram, e tejet e vështirë ti humbasësh ato dhe këtë gjë e di mirë edhe aktori Dardan Gashi.

Aktori që luan tek seriali “Çka ka shpija”, kishte humbur mjaft kilogram, të cilat megjjthatë i shtoi mjaft shpejt.

Ai, sërish i ka shpallur luftë peshës dhe po përpiqet mjaft qe të vijë në formën e dëshiruar.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat