Do të kthehet apo jo Atdheu në Përputhen? Produksioni merr vendimin

Mediale Vip

Do të kthehet apo jo Atdheu në Përputhen? Produksioni merr vendimin

Më: 11 prill 2021 Në ora: 13:19
Atdheu

Një ditë më parë, virale në rrjet u bë një foto në të cilën dukej Atdheu dhe Antonela duke darkuar, menjëherë pas së cilës nisën dyshimet se egziston një marrëdhënie mes dyshes.

Në fakt, më vonë u zbulua se takimi po filmohej nga kameramanët e programit dhe nuk ishte një takim privat.

Mirëpo a do të rikthehet apo jo Atdheu në Përputhen?!

Nëpërmjet aplikacionit të programit është shuar edhe ky dyshim i ndjekësve.

Në TikTok po qarkullon deklarata e Atdheut. Mes të tjerash në të thuhet se ka qenë dëshirë e publikut dhe vajzave që ai të jetë sërish pjesë e “Përputhen”, deri në fund të sezonit i cili mbaron në muajin Qershor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat