Britney Spears e lumtur për kujdesin që njerëzit shfaqin ndaj saj

Mediale Vip

Britney Spears e lumtur për kujdesin që njerëzit shfaqin ndaj saj

Më: 13 prill 2021 Në ora: 16:53
Britney Spears

Britney Spears është ‘e kënaqur’ me njerëzit që tregojnë aq shumë kujdes për të.

Britney Spears po ndjen dashurinë, shkruan CNN.

Këngëtarja postoi video të hënën në llogarinë e saj të verifikuar në Instagram që tha se u realizua vitin e kaluar për projektin “Just a Touch of Rose”.

Ajo nuk e shpjegoi saktësisht se çfarë është apo ishte, por Spears ndau “Unë kam mbi 10 minuta video për projektin Rose dhe më besoni që është shumë”.

“E lumtur të ndaj posaçërisht me një botë që është empatike dhe ka të bëjë me jetën time, çfarë mund të them se jam e llastuar”, shkruhej në mbishkrimin në video. “Këtu është një tjetër verë e bukur me fshikëza dhe bërje dielli”.

Spears është subjekt i dokumentarit “Framing Britney Spears” dhe fushatës #FreeBritney, që të dyja kanë në fokus konservatorismin e babait të saj, të urdhëruar nga gjykata që nga viti 2008.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat