Gold AG dhe Adem Ramadani publikojnë ilahin ‘Era Ramazan’

Mediale Vip

Gold AG dhe Adem Ramadani publikojnë ilahin ‘Era Ramazan’

Më: 13 prill 2021 Në ora: 18:20
Adem Ramadani dhe Gold AG

Rep-artisti është një figurat publike të estradës i cili njihet si praktikues i fesë Islame.

E, Gold AG këtë vit përveç agjërimit të muajit të shenjte ai ka publikuar edhe një ilahi.

Goldi në bashkëpunim me Adem Ramadanin lansuan ditën e parë të muajit të Ramazanit ilahin me titull “Era Ramazan”.

Teksti është shkruar nga Gold AG, melodia është realizuar nga Kreshnik Avdiu ndërsa aranzhimi nga Ardian Kastrati.

Theksojmë se, ilahia sapo është publikuar në kanalin YouTube me videoklip.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat