Kylie Jenner pozon pranë vajzës Stormi vëmendja te veshja e tyre

Mediale Vip

Kylie Jenner pozon pranë vajzës Stormi vëmendja te veshja e tyre

Më: 13 prill 2021 Në ora: 21:57
Kylie Jenner

Blogerja dhe vajza e saj Stormi u veshën për të bërë përshtypje ndërsa organizuan festën e ditëlindjes së Khloe Kardashian për True Thompson.

Pronarja e Kozmetikës dhe vajza e saj dukeshin lehtësisht të qetë në veshjet sportive të markës Nikes në festën që u mbajt në shtëpinë e Kylie’s Hidden Hills.

Kylie tregoi figurën e saj me veshje ngjyrë të zezë. Ajo e lidhi këmishën me pantallona lëkure dhe mbathur mbante një palë atlete Virgil Abloh Off-White që aktualisht janë duke u shitur në StockX për $ 6K.

Image

Ajo ishte pranë Stormit gjatë gjithë ditës e cila nuk hezitoi të publikonte edhe disa fotografi me të.

Dhe vajza që ajo ndan me reperin Travis Scott, kishte veshur pantallona sportive të dhe një bluzë të stilit të cilësisë së mirë të Lakers me Nike Sambas.

Jenner ishte e lumtur që ofroi shtëpinë e saj të dytë për festën e tretë të ditëlindjes së True që ishte ekskluzive për familjen.

Festa paraqiti një tryezë të lezetshme ëmbëlsirash dhe një sasi dërrmuese prekjesh pastel dekorative, përfshirë balona që mbushnin pjesën e brendshme dhe të jashtme të shtëpisë

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat