“Upupu ça pashë”/ Atdheu hap bluzën e Antonelës, dyshja habit me takimin e afërt

Mediale Vip

“Upupu ça pashë”/ Atdheu hap bluzën e Antonelës, dyshja habit me takimin e afërt

Më: 14 prill 2021 Në ora: 18:54
Antonela, Atdheu

Atdheu ka surprizuar Antonelën në takimin e tyre të parë me dy arusha të mëdhenj.

Të dy kanë shkëmbyer puthje në faqe dhe për këtë Atdheu ka bërë batuta duke përmendur diskutimet e forta që kanë pasur në lidhje me ngacmimin.

Biseda e plotë:

Antonela: Ç’është ky arush i madh?

Atdheu: Ta kam sjellë ty.

Antonela: Kaq i madh?

Atdheu: Po.

Antonela: Hajde të të puthi pak.

Atdheu: Më puth dhe nga kjo ana tjetër. Do të të akuzoj për ngacmim.

(I sjell një arush tjetër)

Atdheu: Cila ishte arsyeja që me më mbajt në program?

Antonela: Ishte pëlqimi që kisha për ty.

Atdheu: Ti në një moment the që nuk ke më për mua.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat