Risia dhe suksesi i rradhës i shqiptares Cika

Mediale Vip

Risia dhe suksesi i rradhës i shqiptares Cika

Nga: Maksim Gjokaj Më: 15 prill 2021 Në ora: 18:24
Cika

Suksese pas sukseseve për shqiptarët kudo në Europë. E suksesi dhe talenti i madh po e shoqëron gjithmonë shqiptaren nga Kosova por që jeton në Zvicër Cika.

Tashmë pas suksesit ndaj të bukurës femërore mësojmë se nul po ndalet me hapjet e qendrave të dobësimit që mban emrin e njohur Shkënda Dubova, e cila është duke bërë mrekullira në gjithë Europën.

E kujtojmë se kjo është qendra e dytë e hapur nga Cika në Zvicër pasi e para u hap një vit më herët në Aargau.

Image
Cika

Puna dhe suksesi e kërkesat e shumta bënë që në ditën e 10 Prillit të jetë promovini i qendrës së dytë ne Zürich.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat