Vetëm 6 muajshe, zbulohet për herë të parë portreti i vajzës së “Ezel”

Mediale Vip

Vetëm 6 muajshe, zbulohet për herë të parë portreti i vajzës së “Ezel”

Më: 15 prill 2021 Në ora: 20:14
Kenan Imirzalioglu, Sinem Kobal, Lale

Aktori i njohur për rolin e Ezelit në serialin e famshëm turk, Kenan Imirzalioglu u bë baba për herë të parë në tetor të vitit të kaluar. Bashkëshortja e tij, Sinem Kobal solli në një jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin Lale.

Megjithëse, çifti janë përpjekur ta ruajnë veten nga vëmendja dhe kureshtja e publikut, nuk ia kanë dalë të jenë jashtë titujve dhe mediave sociale.

Mirëpo, së fundmi, Sibel ka zbuluar më në fund një pjesë të portretit të vogëlushes, plot 6 muaj pas lindjes.

Menjëherë pas postimit të një videoje me vajzën që e mbante në shpinë, ajo u përball me një lum komentesh, përgëzimesh, urimesh. Fansat kanë nxituar të pyesin se kujt i ngjan më shumë vogëlushja, madje kanë dërguar edhe përshtypjet e tyre të para.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sinem Kobal (@sinemkobal)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat