Loco i del në mbrojtje Sindit: “S’e meriton këtë përbuzje publike”

Mediale Vip

Loco i del në mbrojtje Sindit: “S’e meriton këtë përbuzje publike”

Më: 15 prill 2021 Në ora: 23:42
Loco dhe Sindi

Sindi në puntantën e sontme në “Përputhen” pati një debat të ashpër me Julin.

E gjitha nisi lidhur me një video, në të cilën Juli kishte sharë në momentin që ishte përmendur emri i Sindit.

Por, ai tha se sharja nuk ishte për të, por për telefonin, andaj nuk pranoi t’i kërkonte falje Sindit.

Konkurrentja shpërtheu në lot në emision dhe u largua nga skena, e për këtë reagoi së fundi edhe Elvisi.

Me anë të një statusi të gjatë, ai thotë se është e neveritshme se si në një studio të gjithë heshtin dhe nuk e thanë asnjë fjalë, ndërsa e përkrah publikisht Sindin.

“E neveritshme deri ne ekstrem, te shikosh se si ne nje produksion me kaq audience dhe pergjegjesi, justifikohen ofendimet e renda dhe perkrahen antivlerat. Ore ju qe jeni aty mrena, si pranoni te jeni te pranishem e mos te thoni nje gjys fjale? Qofte Sindi, qofte kushto tjeter, se meriton kete perbuzje publi,e, ne nje show qe pretendohet se perfaqeson rinine shqiptare”, shkroi Loco.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat