Noizy ‘thumbon’ reperët para publikimit të këngës së re

Mediale Vip

Noizy ‘thumbon’ reperët para publikimit të këngës së re

Më: 16 prill 2021 Në ora: 16:12
Noizy

Noizy sot publikon këngën e re.

Reperi Noizy ka finalizuar projektin e ri muzikor, i cili është pjesë e albumit “Vaksina”, ndërsa pritet ta lansojë sot (e premte).

Me anë të një postimi në Instagram, artisti pak orë para publikimit të këngës, ka sugjeruar fansat që ta dëgjojnë këngën me volum dhe kualitet të mirë.

Me këtë rast, ai nuk harroi t’i thumbojë reperët tjerë, duke thënë se ata do ta dëgjojnë nga tualeti.

ImageImage
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat