“Në të mirë e në të keq”, projekti më i ri muzikor nga Naser Berisha

Mediale Vip

“Në të mirë e në të keq”, projekti më i ri muzikor nga Naser Berisha

Më: 16 prill 2021 Në ora: 17:29
Në të mirë e në të keq”, projekti më i ri muzikor nga Naser Berisha

Artisti i mirënjohur i skenës shqiptare, Naser Berisha, ka prezantuar projektin e ri muzikor.

“Në të mirë e në të keq” titullohet kënga e re e tij, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Siç tashmë njihet, projekti i përket zhanrit ‘rock’ dhe siç ka njoftuar është një kthim në gjenezën e albumit tij të parë.

Tekstin dhe muzikën e ka realizuar Zeqirja Bajrami, kurse për orkestrimin është përkujdesur Reshat Beqiri.

Miksimi dhe masterizimi i kësaj kënge po ashtu është bërë nga vet këngëtari dhe kjo tanimë gjendet e plotë në kanalin e tij në YouTube.

Klipi gjithashtu është bardh e zi dhe protagonistët shfaqen me kostume te zeza e kollare rozë.

Berisha admirohet nga publiku për vokalin e veçantë, i cili ndër vite ka realizuar hite të mëdha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat