Noizy vjen me “Freestyle”, nuk mungojnë ‘dissat’ për rivalët

Mediale Vip

Noizy vjen me “Freestyle”, nuk mungojnë ‘dissat’ për rivalët

Më: 16 prill 2021 Në ora: 18:21
Noizy

Noizy sapo ka publikuar projektin e shumëpritur.

Reperi Noizy ashtu siç e kishte paralajmëruar, sapo publikoi projektin e ri muzikor.

Artisti erdhi me “Freestyle”, në të cilin nuk mungojnë ‘thumbat’ e ‘dissat’ për reperët e tjerë, siç edhe pritej.

Tekstin e këngës e shkroi vet Noizy, për muzikën u kujdes Term & Rvchet, mix/masteri u punua nga Rvchet dhe Westpoint, ndërsa klipin e punoi MaxProduction.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Freestyle”, që sapo është lansuar nga Noizy. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat