Kur të kap e qeshura gjatë xhirimit të një balade: Video epike e Soni Malajt

Mediale Vip

Kur të kap e qeshura gjatë xhirimit të një balade: Video epike e Soni Malajt

Më: 18 prill 2021 Në ora: 07:48
Soni Malaj

Sa prej jush kanë menduar se çfarë ndodh në të vërtetë pas realizimit të një skenë muzikore?

Çfarë u duhet të bëjnë këngëtarëve që bëhen njish me këngën dhe gjendjen e tyre, edhe nëse vetë janë të mërzitur apo të qeshur?

Me një video Soni Malaj na tregoi se në fakt kur ajo ka qenë duke xhiruar videoklipin e këngës ‘Përgjithmonë’, nja baladë dashurie kjo, ka qeshur aq shumë sa xhirimet i janë vështirsuar ca.

 

“Çfarë ndodh realisht pas xhirimeve të mia”, ka shkruar Soni shoqëruar me një emoji për të qeshur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat