Dafina Zeqiri nuk përmbahet pozon pa reçipeta

Mediale Vip

Dafina Zeqiri nuk përmbahet pozon pa reçipeta

Më: 20 prill 2021 Në ora: 22:31
Dafina Zeqiri

Këngëtarja shpesh shfaqet provokuese me imazhet që zgjedh t’i bëjë publike.

Sapo ka ndarë fotografi në rrjete sociale duke marrë vëmendje me veshjen.

E veshur me një kostum ngjyrë pink, këngëtarja vuri në pah tatuazhet e saj të shumta dhe në të njëjtën kohë edhe pasuritë trupore.

Detaji që u komentua edhe nga ndjekësit e saj ishte edhe poza pa reçipeta derisa shihet se i ka dhënë fokus tatuazhit mes gjoksit.

‘Ze’, ka shkruar në mbishkrimin e postimit teksa e përfundoi dukjen me një palë syze dhe flokët e saj të shkurtër i dukeshin natyrale.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat