Është shpallur në kërkim ndërkombëtar, ky është veprimi i Fjolla Morinës

Mediale Vip

Është shpallur në kërkim ndërkombëtar, ky është veprimi i Fjolla Morinës

Më: 21 prill 2021 Në ora: 12:18
Fjolla Morina dhe Fisnik Syla

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është e dënuar me 6 vite burg.

Ajo së fundi është shpallur edhe në kërkim ndërkombëtar dhe më vonë erdhi edhe reagimi i saj.

Ajo ka vendosur që të mbyll rrjetet sociale, edhe pse ka qenë shumë aktive duke pozuar gjithmonë krah bashkëshortit.

Kujtojmë se, Fjolla Morina ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë para pak jave në Maldive.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat