Tea vjen me ndryshim drastik në pamje pas ndarjes nga Bearti

Mediale Vip

Tea vjen me ndryshim drastik në pamje pas ndarjes nga Bearti

Më: 21 prill 2021 Në ora: 21:11
Tea Trifoni

Tea Trifoni nuk po e përjeton rëndë periudhën e ndarjes nga Bearti. Ajo po vazhdon të shfaqet mjaftë e lumtur krahë personave të dashur.

Mbase kjo kohë e ka bërë të reflektojë edhe më shumë duke vendosur që të bëj ndryshim drastik në pamje.

Minuta më parë ndau një video ku u shfaq me flok të zgjatura dhe ngjyrë të zezë.

Si çdo paraqitje edhe kjo po i shkon shumë, duke I bërë ‘hajër’ edhe ndarja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat