Jasmina dhe Ola janë akoma shoqe, qe fakti

Mediale Vip

Jasmina dhe Ola janë akoma shoqe, qe fakti

Më: 22 prill 2021 Në ora: 16:08
Jasmina dhe Ola

Në program thanë që ka dy vite që nuk flasin mes vete.

Por, tashmë është publikuar një tjetër imazh. ku ato dyja shihen se shoqërohen bashkë.

Është faqja “Demaskime_përputhën” që kanë publikuar një fotografi.

Ola dhe Jasmina shihen bashkë në një qendër tregtare.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat