U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Mediale Vip

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Më: 22 prill 2021 Në ora: 19:08
Era

Era ka marrë vaksinën e Pfizer.

Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër koronavirusit.

Ajo publikoi një video, me anë të së cilës tregoi procesin e vaksinimit, por nuk tregoi në cilin vend gjendet.

Me anë të postimit të fundi, Era thotë se ndjehet mirë pas vaksinimit, ndërsa lloji i vaksinës që ka marrë është Pfizer.

“Ndjehem normal pas vaksinës së COVID-it, për ata që më pyetën, ishte Pfizer. Ju dëshiroj të gjithëve shëndet”, shkroi këngëtarja.

Njoftimin e shoqëroi me një foto atraktive, ku shfaqet me bikini të zeza në saunë dhe dukej në formën më të mirë të mundshme. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat