Demi Rose uron ‘Ditën e Tokës’ me foto lakuriq

Mediale Vip

Demi Rose uron ‘Ditën e Tokës’ me foto lakuriq

Më: 22 prill 2021 Në ora: 22:13
Demi Rose

Demi pozoi e mbuluar vetëm me petale trëndafilash.

Modelja Demi Rose nuk i harron provokimet në secilën paraqitje publike dhe komentohet shumë për to.

Së fundi, bukuroshja uroi ndjekësit me rastin e “Ditës së Tokës”, ku u shfaq tejet provokuese, duke mos mbajtur asgjë në trup.

Ajo pozoi e shtrirë në natyrë, ndërsa ishte tërësisht e zhveshur dhe kishte mbuluar gjoksin me petale të trëndafilave.

“Gëzuar Ditën e Tokës❤️ Ka qenë një bekim të përjetosh jetën në këtë planet të bukur që nuk i japim mjaftueshëm kredi.🌿🌹”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Demi Rose shumë shpejt ka bërë paraqitje të tilla provokuese në rrjete sociale. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat