Adriana Matoshi pozon me plot stil, partneri i shpreh dashurinë edhe në komente

Mediale Vip

Adriana Matoshi pozon me plot stil, partneri i shpreh dashurinë edhe në komente

Më: 4 maj 2021 Në ora: 23:36
Adriana Matoshi

Lidhja e saj e re vetëm se po shkon dhe po bëhet serioze.

Aktorja njëherësh edhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi ka publikuar imazhe të reja në rrjete sociale.

E veshur me një fustan me ngjyrë kafe përzier me të zezë ajo po dukej shumë bukur derisa këtë e treguan edhe komentuesit.

Adriana Matoshi në tri fotografitë e postuara në Instagram mori komente të shumta duke mos munguar edhe ai nga Keith.

Partneri i aktores i ka shprehur dashurinë edhe në koment duke i shkruar se e dashuron dhe se po duket bukur.

“Të dua bukuroshe”, ka shkruar Keith.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat