Almeda Abazi zbulon emrin e vajzës që do e sjell në jetë

Mediale Vip

Almeda Abazi zbulon emrin e vajzës që do e sjell në jetë

Më: 6 maj 2021 Në ora: 13:16
Almeda Abazi

Modelja së shpejti do bëhet nënë për herë të dytë.

Dhe, Almeda po ndanë imazhe të shumta në rrjete sociale derisa po i shijon ditët e fundit të shtatzënisë.

Sapo ka publikuar një fotografi në Instagram bashkë me nënën dhe motrën e saj e cila zbuloi edhe emrin e vajzës. Modelja dhe Tolga kanë vendosur ta quajnë Alina.

“Alina me gjyshen & tezen”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit ajo.

Ndryshe, Almeda dhe bashkëshorti i saj i festuan ditëlindjen e dytë ditën e djeshme, djalit të tyre Efehan.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat