Angela Martini kujton pushimet përmes fotografive provokuese

Mediale Vip

Angela Martini kujton pushimet përmes fotografive provokuese

Më: 6 maj 2021 Në ora: 18:23
Angela Martini

Angela vjen e ‘nxehtë’ në fotografitë nga plazhi.

Angela Martini është emër shumë i suksesshëm shqiptar në industrinë e modës.

Modelja është bërë nostalgjike për pushimet e kaluara, teksa i kujton ato përmes disa imazheve mjaft provokuese.

Në një prej fotografive, Angela pozoi me këmbë të hapura teksa ishte ulur në rërë e veshur shkurt e me dekolte të hapur.

Ajo postoi edhe selfie me bikini që ia fokusonin gjoksin e bujshëm, po ashtu edhe pamje nga resorti ku qëndroi dhe befasinë që kishte pranuar.

Në këto pushime, Angela Martini kishte qenë bashkë me bashkëshortin e saj, Dragos Savulescu. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat