Erlindi tregon mesazhet: Ja çfarë kam folur me Sarën pas largimit nga Përputhen

Mediale Vip

Erlindi tregon mesazhet: Ja çfarë kam folur me Sarën pas largimit nga Përputhen

Më: 7 maj 2021 Në ora: 19:30
Erlindi dhe Sara

Ish-konkurrenti Erlindi tha se vendosi të bëhej pjesë e Përputhen, jo vetëm për t’u njohur me vajzat, por edhe për t’u rritur si person.

Erlindi zbuloi se ka ruajtur kontaktet me Sarën edhe pas largimit nga Përputhen.

Ish-konkurrenti u shpreh se bëjnë biseda normale dhe miqësore.

I pyetur nëse i vjen keq që nuk e ka vazhduar dot njohjen me të, ai u përgjigj troç.

“Të them të drejtën nuk do kisha parapëlqyer ta kisha zhvilluar, sepse nëse do doja do e kisha thënë publikisht. Vajzat nga një pëlqim kalojnë në një tjetër në emision. Nuk më ka ngelur peng”, tha Erlindi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat