Ledri thotë se sot agjëroi pasi ishte Nata e Kadrit

Mediale Vip

Ledri thotë se sot agjëroi pasi ishte Nata e Kadrit

Më: 8 maj 2021 Në ora: 19:51
Ledri

Reperi i njohur shqiptar tha se sot ka agjëruar për shkak se është natë e veçantë.

Ledri është një ndër reperët më të dashur të publikut shqiptar.

Ai është mjaft aktiv në rrjete sociale duke publikuar fotografi të ndryshme dhe video nga përitshmëria apo karriera.

Pasi që tani është thuajse përfundimi i muajit të shenjtë të Ramazanit, ai sot publikoi një imazh në Instastory ku u shpreh se ka agjëruar pasi ishte Nata e Kadrit.

“E ninova sot. Nata e Kadrit”, shkruan Ledri në mbishkrimin e fotografisë së publikuar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat