Melinda Ademi me poza të reja vjen, thjesht mendjen ua merr!

Mediale Vip

Melinda Ademi me poza të reja vjen, thjesht mendjen ua merr!

Më: 8 maj 2021 Në ora: 21:53
Melinda Ademi

Reperja e njohur, Melinda Ademi dukshëm ka shpeshtuar paraqitjet në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka pozuar me një fustan të zi për trupi, e që duket kaq perfekte.

Linjat e trupit të saj janë kaq të formësuara, të cilat secila femër do t’i ëndërronte.

Kujtojmë se potenca e saj vokale është kaq unike, dhe jo rastësisht ajo pëlqehet kaq shumë në publik./IndeksOnline/

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat