‘Të dukem seksi?’/ Ndodh puthja e parë në 'Përputhen40', Olti dhe Lindita në momente intime

Mediale Vip

‘Të dukem seksi?’/ Ndodh puthja e parë në 'Përputhen40', Olti dhe Lindita në momente intime

Më: 8 maj 2021 Në ora: 23:31
Olti dhe Lindita

Olti dhe Lindita duken gjithnjë e më afër pranë njëri-tjetrit. Kjo u pa edhe në takimin e dhënë puntatën e sotme në Përputhen40.

Ata drekuan në një restorant ku pinë edhe verën me gotat e personalizuara që Olti i kishte bërë dhuratë.

Lindita kërkonte komplimente nga Olti duke e pyetur herë pas  here se si i dukej.

“Të dukem seksi?” pyeti Lindita. “Shumë,” i përgjigjet Olti.

Megjithatë pasi pinë verën, filluan kapjet e duarve dhe Olti i vodhi edhe një puthje shkarazi në buzë Linditës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat