Dafina Zeqiri pozon me këmbë të hapura

Mediale Vip

Dafina Zeqiri pozon me këmbë të hapura

Më: 9 maj 2021 Në ora: 13:24
Dafina Zeqiri
Image

 

ka publikuar disa imazhe në llogarinë e Instagramit.

Dafina cilësohet si njëra ndër këngëtaret më tërheqëse shqiptare.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan imazhe nga më të ndryshmet në rrjete sociale.

Së fundmi Dafina, ka publikuar disa imazhe me veshje provokuese ku shihet e ulur në karrigë.

Këngëtarja për momentin është duke shijuar suksesin e këngës së fundit “Duro” e cila po pëlqehet tej mase nga publiku shqiptar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat