Arbenita Ismajli dhe Fero publikojnë imazhe ku shfaqen të përqafuar

Mediale Vip

Arbenita Ismajli dhe Fero publikojnë imazhe ku shfaqen të përqafuar

Më: 9 maj 2021 Në ora: 17:48
Arbenita Ismajli dhe Fero

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është ndër më të pëlqyerat në fushën e modelingut.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë kështu imazhe të shumta për të mbajtur të azhurnuar fansat.

Gjatë ditës së sotme (e diel) ajo zgjodhi që të publikojë një fotografi, derisa shihej e përqafuar me Feron.

Çifti shihej se ishin të fokusuar në laptop, kurse imazhi u ofrua për audiencën me bardh e zi.

Po ashtu, Arbenita është parë se është rikthyer sërish në punë, duke shpërndarë prapaskenat e realizimit të një fotosesioni.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat