Skerdi së shpejti sjell në treg këngën “Xheloze”

Mediale Vip

Skerdi së shpejti sjell në treg këngën “Xheloze”

Më: 9 maj 2021 Në ora: 19:16
Skerdi

Rep-artisti i njohur, Skerdi, njihet në përgjithësi për mënyrën e veçantë të të interpretuarit projektet muzikore.

Përmes rrjeteve sociale ai gjithmonë informon 54 mijë ndjekësit, për më të rejat nga jeta dhe karriera profesionale.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ai ka bërë të ditur se së shpejti lanson këngën e re.

“Xheloze” mban titullin prodhimtaria muzikore, për datën e saktë të së cilës nuk e ka bërë të ditur.

Të njëjtin paralajmërim reperi e ka bërë me një imazh, derisa shfaqet duke shijuar pushimet në një vend luksoz.

“Bespreme” në anën tjetër është hiti tij i fundit, që u prit mirë nga dëgjuesit e muzikës së tij. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat