Geljani shpërthen i revoltuar pas paraqitjeve të Sarës në krahët e Atdheut

Mediale Vip

Geljani shpërthen i revoltuar pas paraqitjeve të Sarës në krahët e Atdheut

Më: 11 maj 2021 Në ora: 18:53
Atdheu, Sara dhe Geljani

Pasi u deklarua për Geljanin, Sara nuk i ndali takimet me Atdheun.

Ka pak ditë që konkurrentja e “Përputhen” Sara, u deklarua në emision vetëm për Geljanin.

Ndonëse pakkush e besonte deklaratën e saj, Sara shprehej se në emision po qëndron vetëm për Geljanin.

Por, pak ditë pas këtyre deklaratave Sara u shfaq disa herë në krahët e Atdheut dhe dyshja dukeshin shumë të afërt.

Megjithatë, me postimin e fundit, Geljani tregoi se i ka dhënë fund gjithçka që kishte me Sarën dhe u shpreh shumë i revoltuar.

“Ndaloni së foluri budallallëqe për mua dhe atë vajzë, ajo nuk ekziston. Kam jetën time me dinjitet dhe respekt. Të tjerët kanë jetën e tyre. Paqe dhe ju dua të gjithëve!”, shkruan ai. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat