Kim Kardashian josh fansat e veshur me bluzën rrjetë

Mediale Vip

Kim Kardashian josh fansat e veshur me bluzën rrjetë

Më: 11 maj 2021 Në ora: 21:56
Kim Kardashian

Ylli televiziv po vazhdon paraqitjet provokuese në rrjete sociale.

Ylli televiziv merr vëmendjen me çdo lëvizje e cila ka me miliona adhurues në rrjete sociale.

Kim di mjaft mirë si të mbaj vëmendjen tek ajo me postime të ndryshme, së fundmi ajo u shfaq duke ushtruar në palestër në natyrë teksa veshja e saj ishte ajo që morri vëmendjen.

Kim u shfaq me veshjen provokuese në rrjete sociale ku pozoi për kamerën duke e ndarë imazhin me 220 milionë ndjekësit e saj.

Në fotografinë e postuar Kim shihej e veshur me një bluzë rrjetë të cilin e kishte kombinuar me fundin e shkurtër.

Kim pranoi qindra mijëra pëlqime dhe mijëra komente nën fotografi, duke u komplimentuar pozitivisht për format trupore dhe veshjen provokuese.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat