Fjoralba Dizdari pranon se është më kollaj të lidhesh me të se ta bësh të dashurohet

Mediale Vip

Fjoralba Dizdari pranon se është më kollaj të lidhesh me të se ta bësh të dashurohet

Më: 12 maj 2021 Në ora: 08:45
Fjoralba Dizdari

Moderatorja dhe prezantuesja e motit, Fjoralba Dizdari ka biseduar me ndjekësit e saj nëpërmjet pyetje-përgjigjeve në ‘Instagram’.

Sigurisht, jeta e saj sentimentale është temë me shumë interes, ndaj dhe ka vendosur të përgjigjet në mënyrë ca të komplikuar, por gjithsesi të kuptueshme.

Kur e pyesin është në një lidhje ose e dashuruar, ajo pranon: “Nuk jam e lidhur, ndërsa e dashuruar duhet ta meritoj dikush që të jem”.

E kështu, Fjoralba na tregoi se nuk është aq e vështirë që ajo të krijojë një lidhje (edhe pse për momentin nuk ka askënd afër vetes), ama kur vjen puna tek dashuria, që të marrësh zemrën e Fjoralbës duhet punë e sakrifica.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat